Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, Embraer či Sikorsky, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Administrátor aplikačních systémů

Náplň práce:

• Poskytování běžné uživatelské podpory pro lokální počítače
• Datové výstupy z databáze Oracle/MS SQL
• Analýza požadavků na úpravy procesů v informačních systémech
• Provádění úprav v prostředí Oracle Forms, ASP.NET
• Spolupráce na provozu hot-line

Požadujeme:

• Pokročilou znalost práce s PC
• Znalost operačních systému MS Windows
• Znalost MS office
• Zkušenosti s uživatelskou podporou
• Angličtina na úrovni B1
• Znalost OS Linux výhodou
• Znalosti programování .NET, MS SQL, Oracle SQL (DML operace, triggery, aj.), PL/SQL, Forms6i výhodou
• Znalost LAN technologií výhodou

Nabízíme:

• Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
• Systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů;
• Příspěvek na penzijní připojištění;
• Týden dovolené navíc;
• Dotované stravování v areálu společnosti;
• Příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis).

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iveta Franková