Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, Embraer či Sikorsky, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Zkušební technik - chemické laboratoře

Hledáte nejednotvárnou a různorodou práci v oboru chemie? Tak proč to nezkusit v leteckém průmyslu. Do našich provozních laboratoří hledáme chemického inženýra či inženýrku. Máme zájem o absolventy i zkušenější lidi.

Náplň práce:

  • analytické kontroly lázní povrchových úprav, procesní testy povrchových úprav
  • testování kompozitních materiálů, lepidel, nátěrových hmot, tmelů, kovů, organického skla, pryží, olejů, leteckého paliva apod.
  • příprava roztoků pro výrobní provozy
  • samostatné určování metodické přípravy, provedení i vyhodnocení zkoušek a testů
  • zpracování potřebné technické dokumentace
  • spolupráce při řešení problémů ve výrobním procesu
  • příprava a účast na auditech

Požadujeme:

  • VŠ chemického směru - specializace na analytickou chemii nebo zkušebnictví materiálů či povrchové úpravy
  • schopnost min. číst technickou dokumentaci v angličtině
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office, Excel)
  • anglický jazyk na úrovni B1

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou náplň práce
  • možnost stát se opravdovým odborníkem v oboru
  • zaškolení na pozici, možnost zvyšování kvalifikace
  • práci ve stabilní zavedené české společnosti
  • systém vzdělávání včetně specifických jazykových či odborných kurzů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • pracovní týden 37,5 hodiny týdně
  • kompenzované přesčasy
  • firemní školka
  • zvýhodněný operativní leasing na nový vůz
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)

Jestliže Vás pozice zaujala a splňujete naše požadavky, neváhejte nám zaslav Váš životopis. A chcete-li zvýšit svoji šanci na úspěch, napište nám v několika větách, proč Vás zaujala pozice a proč byste rádi pracovali pro Aero Vodochody.

Budete-li vybráni do dalšího kola výběrového řízení, ozveme se Vám do 14 dnů od doručení životopisu. Velice si vážíme každého, kdo má zájem s námi pracovat avšak z kapacitních důvodů bohužel nemůžeme odpovídat těm, kteří do dalšího kola nepostoupí.
Děkujeme za pochopení a přejeme hodně úspěchů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iveta Franková