Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Vedoucí nepřímého nákupu

Náplň práce:

* Definování nákupních strategií a politik a postupů vhodných pro identifikování potřeb a dosažení cílů společnosti;
* Zásobování v souladu s časovými, nákladovými a kvalitativními cíli;
* Podepisování a správa rámcových smluv při zajišťování právní přiměřenosti a jejich shody s postupy, požadavky Zákazníka / Partnera na nakupování;
* Vyrovnávání faktur dodavatelů, ověřování souladu s harmonogramem plateb, se smlouvami a oprávněními k vynakládání výdajů;

  •  Vedení týmu nákupčích

Požadavky:

 * SŠ/VŠ vzdělání
 * Znalost AJ min. úroveň B2
 * Zkušenost na obdobné pozici min. 5 let
 * Zkušenost s vedením lidí
 * Znalost MS Office na uživatelské úrovni
 * Zkušenost s vyjednáváním a tvorbou cen
 * Prezentační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování v závodní kantýně

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Kontakt

Iveta Franková