Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Konfigurační manažer - junior

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. Ti nabízí prostředí firmy s téměř staletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, Aembraer či Sikorsky, nebo vývoje nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost, hodnota a „jde to“ jsou základem přístupu ne jen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Do oddělení designu hledáme nového kolegu na pozici Configuration manager junior, který bude mít na starosti proces změň na konkrétním výrobním programu.

Náplň práce:

  • Kontrola dat v dokumentaci;
  • zadávání dat do systému; řešení nesrovnalostí;
  • nastavení, správa a optimalizace systému zachycujícího provedené změny;
  • komunikace s programovým týmem a zákazníkem;
  • reporting programovému manage

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru, ideálně v oblasti leteckého průmyslu;
  • AJ na komunikativní úrovni;
  • dobrá znalost MS Office (Excel);
  • aktivní přístup a chuť učit se;
  • zkušenost s konfiguračním managementem výhodou.

Nabízíme:

  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
  • příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené;
  • dotované stravování v areálu společnosti;

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iveta Franková