Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Avionik

Náplň práce:

  • konstrukční práce na avionických systémech či přístrojích
  • analýzy vyrobitelnosti, případně analýza možností nákupu dílů a přístrojů
  • práce na zkušebně, testování zařízení
  • zodpovědnost za technickou kvalitu navrhovaných řešení a příslušnou dokumentaci

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • AJ komunikativní úroveň (min. úroveň B1)
  • orientace v oblasti HW
  • zájem o obor, nadšení do letectví

Nabízíme:

  • možnost podílet se na vývoji
  • zajímavou, nestereotypní samostatnou a zodpovědnou náplň práce
  • zaškolení na pozici
  • práci v týmu expertů a opravdových odborníků v oboru
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc*
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)

Jestliže Vás pozice zaujala a splňujete naše požadavky, neváhejte nám zaslat Váš životopis. A chcete-li zvýšit svoji šanci na úspěch, napište nám v několika větách, proč Vás zaujala pozice a proč byste rádi pracovali pro Aero Vodochody.

Budete-li vybráni do dalšího kola výběrového řízení, ozveme se Vám do 14 dnů od doručení životopisu. Velice si vážíme každého, kdo má zájem s námi pracovat avšak z kapacitních důvodů bohužel nemůžeme odpovídat těm, kteří do dalšího kola nepostoupí.
Děkujeme za pochopení a přejeme hodně úspěchů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iveta Franková