Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Technik kontroly jakosti/vedoucí týmu

Náplň práce:

* Organizuje vstupní a výstupní kontrolu na určených pracovištích
* Dohlíží na dodržování předpisů, norem
* Spolupracuje při interních a externích auditech
* Komunikuje s dodavateli
* Projednává zjištěné nedostatky a zajišťuje jejich odstraňování.

  • V rámci pracoviště provádí rozbory kvality jednotlivých výrobků a případných neshod

* Spolupracuje při vypracovávání a zavádění metodiky a organizace řízení jakosti a metodik kontroly jednotlivých parametrů výrobků.
* Kontroluje, zajišťuje a reportuje dosahování zadaných cílů
* Efektivně řídí lidské zdroje (podílí se na výběru zaměstnanců, poskytuje zpětnou vazbu, hodnotí, motivuje, řeší případné konflikty na pracovišti, deleguje, kontroluje).

Požadavky:

* SŠ vzdělání technického zaměření
* Zodpovědný, loajální, komunikativní,
* Znalost AJ B1,
* Znalost MS Office
* Zkušenost s prací na oddělení kvality (výhodou znalost vstupní kvality)
* Schopnost řídit tým lidí

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Kontakt

Iveta Franková