Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Kontrakt manažer s FJ

Pracovní náplň:

  • Zahraniční vyjednávání se zákazníkem;
  • Zodpovědnost za svěřený obchodní kontrakt po celou dobu jeho platnosti;
  • Realizace svěřeného kontraktu;
  • Zpracování podkladů pro kontraktační jednání včetně vlastní prezentace;
  • Projednání nových dodatků a jiných smluvních dokumentů;
  • Zpracování kalkulací, vypracování nabídek;
  • Monitoring platební morálky zákazníka;
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci svěřeného kontraktu.

Požadujeme:

  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou;
  • VŠ vzdělání ekonomického směru;
  • Znalost FJ (úroveň C1) a AJ (úroveň B2);
  • Pokročilá znalost práce s MS office;
  • Flexibilita, spolehlivost, samostatnost.

Nabízíme:

  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
  • Příspěvek na penzijní připojištění;
  • Týden dovolené navíc;
  • Dotované stravování v areálu společnosti;
  • příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis).

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Francouzština (výborná)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Kontakt

Iveta Franková