Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Účetní

Náplň práce:

závěrkové práce, inventarizace účtů,
- kompletní účetní agenda některé/rých firem ve skupině
- podpora a další činnosti dle pokynů hlavní účetní.
- agenda majetku
- Zpracování daně z nemovitých věcí;
- zpracování daně z nabytí nemovitých věcí;
- účtování o hmotném a nehmotném dlouhodobém majetku;
- inventarizace nedokončeného dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku a investičních záloh.
- účtování investičních faktur (interní systém AVALON) a jejich případné párování v saldu (SAP)
- účtování leasingů a s ním spojené časové rozložení
- silniční daň

Požadujeme:

• SŠ ekonomického směru;
• zkušenost minimálně 3 roky na pozici účetní;
• velmi dobrá znalost účetnictví;
• znalost problematiky DPH;
• znalost systému SAP výhodou;
• základní znalost AJ;
• pracovitost, pečlivost a časová flexibilita.

Nabízíme:

  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Odolena Voda

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Kontakt

Iveta Franková