Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Mzdová účetní

Náplň práce:

• Samostatné vedení a zpracování mzdové agendy; cca 400 lidí
• sledování změn v legislativě;
• komunikace s úřady (OSSZM ÚP, ZP, FÚ);
• zpracování exekucí, insolvencí a náhrad za dočasnou pracovní neschopnost;
• zpracování důchodového spoření;
• zpracování ročního zúčtování daně z příjmu fyzických osob a s tím spojená administrativa;
• zpracování evidenčních listů důchodového pojištění a statistických údajů;
• účast při kontrolách příslušných úřadů.

Požadujeme:

• SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou;
• praxe na pozici samostatné mzdové účetní minimálně 3 roky;
• praxe se zpracováním mezd výrobní společnosti (různé režimy směn) výhodou;
• praktická znalost práce v systému SAP výhodou;
• praktická znalost problematiky zaměstnávání cizinců, občanů EU;
• znalost personální a mzdové legislativy;
• znalost MS Office;
• spolehlivost, samostatnost, pečlivost;
• časovou flexibilitu při uzávěrkových operacích;
• komunikativnost, otevřenost, odolnost vůči stresu, analytické schopnosti.

Nabízíme:

• příspěvek na penzijní připojištění,
• 5 týdnů dovolené,
• dotované stravování v areálu společnosti.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Kontakt

Iveta Franková