Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Asistentka vedení společnosti

Pro jednoho z ředitelů společnosti hledáme asistentku/asistenta se zkušenosti s organizací schůzek, administrativou a pokročilou znalostí anglického jazyka.

Popis pozice:

• Organizuje denní program nadřízeného, vyřizuje telefonické hovory, sjednává schůzky a dohlíží nad plněním plánu schůzek, vyřizuje úkoly, jimiž ji nadřízený pověřil, zprostředkovává jeho styk s vedoucími útvarů, pořizuje záznamy z porad a jednání, eviduje úkoly, sleduje termíny, jejich plnění a dbá o jejich dodržení.
• Vyřizuje svěřenou korespondenci.
• Připravuje podklady ke schůzkám.
• Navrhuje a píše rutinní dopisy a oznámení dle příslušných pokynů.
• Archivuje záznamy a dokumenty v souladu s interními postupy.
• Připravuje tuzemské i zahraniční pracovní cesty nadřízeného.
• Přijímá návštěvy.
• Zajišťuje vybavení kuchyňky a služby spojené s občerstvením návštěv.
• Dohlíží na úklid a běžné opravy.
• Zpracovává inventurní sestavy inventáře a sleduje jejich pohyb.
• Vede evidenci o útvarovém repre-fondu a účetnictví, spojené s nákupem režijního materiálu a cestovného.
• V případě potřeby pomáhá s tlumočením.

Požadavky:

- SŠ vzdělání;
- AJ na úrovni B2;
- pokročilá znalost MS Excel;
- předchozí praxe v administrativě či na asistentské pozici;
- organizační dovednosti, taktnost a čestnost.

Nabízíme

- příspěvek na penzijní připojištění;
- 5 týdnů dovolené;
- dotované stravování v areálu společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Kontakt

Iveta Franková