Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Operativní nákupčí pro hutní materiál

Popis pozice:

  • Operativní nákup jednotlivých dílů nebo služeb;
  • komunikace se stávajícími dodavateli (99 % ze zahraničí), objednávání zboží a řešení detailů dodávek, reklamací;
  • analyzování tržních a dodavatelských trendů, rozvíjení/navrhování metod a postupů;
  • hodnocení stávajících dodavatelů;
  • příprava pravidelného reportingu a průběžných analýz;
  • úzká spolupráce s výrobou a napříč celou společností.

Požadavky:

  • min. SŠ s maturitou (technické zaměření výhodou);
  • praxe v oblasti nákupu min. 2 roky; znalost hutního materiálu
  • aktivní AJ pro denní komunikaci se zahraničními dodavateli;
  • dobrá znalost MS Office, Excel na pokročilé úrovni velkou výhodou;
  • výhodou zkušenost práce v ERP systému;
  • komunikativní, systematicky, samostatný typ člověka s dobrými vyjednávacími schopnostmi;
  • pozitivní vztah k technice, základní orientace v technických pojmech.

Nabízíme:

  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
  • systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • týden dovolené navíc;
  • flexibilní pracovní dobu;
  • slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu;
  • příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis).

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Kontakt

Iveta Franková