Volná pracovní místa Tvořte s námi budoucnost letectví.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s více než stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Zkušební technik - chemické laboratoře

Náplň práce:

  • analytické kontroly lázní povrchových úprav, procesní testy povrchových úprav,
  • testování kompozitních materiálů, lepidel, nátěrových hmot, tmelů, kovů, organického skla, pryží, olejů, leteckého paliva apod.)
  • příprava roztoků pro výrobní provozy,
  • podílení se na metodické přípravě provedení a vyhodnocení zkoušek (testů),
  • zpracovávání potřebné technické dokumentace,
  • spolupráce při řešení problémů ve výrobním procesu,
  • účast na zákaznických auditech,
  • vystavování kontrolních protokolů,
  • vedení příslušné dokumentace o provedených zkouškách,
  • spolupráce na návrzích modernizace zařízení použitých pro zkoušky/ testy,
  • spolupráce na návrhu zvýšení efektivnosti zkušebních/ laboratorních postupů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ chemického směru - specializace na analytickou chemii nebo zkušebnictví materiálů či povrchové úpravy
  • zkušenost s oboru 2 roky výhodou
  • schopnost min. číst technickou dokumentaci v angličtině
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office, Excel)
  • anglický jazyk na úrovni B1

Nabízíme

  • zaškolení na pozici, možnost zvyšování kvalifikace
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • kompenzované přesčasy
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 374, 250 70  Odolena Voda-Dolínek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iveta Franková